Ciele tréningu

Chcete znížiť počet nehôd vo Vašom vozovom parku? Záleží Vám na bezpečnosti Vašich zamestnancov? 

Škola bezpečnej jazdy (škola šmyku) naučí Vašich zamestnancov ako správne reagovať na krízové situácie na cestách (šmyky, náhle prekážky, hroziaca kolízia).

V rámci dňa plného adrenalínu a zábavy sa Vaši zamestnanci v praxi naučia ako zvládať rôzne krízové situácie a odvrátiť tak nebezpečenstvo nehody. Včasná reakcia v reálnej premávke môže zachrániť život a v neposlednom rade aj ušetriť nemalé výdavky s opravami vozového parku.
 
Tréningy robíme pre osobné aj nákladné vozidlá.

Pozrite si nižšie krátke video z tréningu školy šmyku.

Pre koho sú tréningy vhodné:

spoločnosti, ktoré zamestnávajú aktívnych vodičov

spoločnosti s flotilou služobných osobných i nákladných áut

Aké znalosti získam?

ako si správne nastaviť sedadlo a správne manévrovať volantom

ako správne krízovo zastaviť a vyhnúť sa prekážke

ako rozpoznať pretáčavý a nedotáčavý šmyk a efektívne ho vyriešiť

ako fungujú základné bezpečnostné systémy vozidla

ako reagovať v rôznych ďalších krízových situáciách

Popis tréningu

Tréning prebieha štandardne počas jedného dňa, počas ktorého účastníci absolvujú teoretickú časť aj praktické jazdy v tréningovom centre. Všetky tréningy sú realizované tak, aby priniesli reálny efekt a zmenu vodičských zručností u každého vodiča, aby sa každý účastník posunul ďalej v ovládaní svojho auta a stal sa z neho bezpečnejší vodič. Rovnako tak dbáme na zážitok a dynamiku jázd počas praktickej časti, aby si tréning vodiči aj naplno užili.

Školu bezpečnej jazdy ponúkame v 5 úrovniach. Pre firmy odporúčame najobľúbenejší II. Intensiv. Viac informácií o jednotlivých úrovniach a priebehu tréningu nájdete v sekcii pre individuálnych zákazníkov.

 

Tréningy pre firmy pripravujeme individuálne podľa požiadaviek klientov.

Vďaka tomu dokážeme reflektovať na konkrétne potreby vodičov a dosiahnuť reálne zlepšenie.

 

Škola šmyku je tiež veľmi vhodná súčasť eventu pre firemných partnerov a zákazníkov alebo teambuildingu pre Vašich zamestnancov.

 

Máte otázky? Zavolajte nám ešte dnes pre viac informácií alebo nezáväzný dopyt.

TOYOTA MATERIAL HANDLING SLOVENSKO S.R.O.

Viktória Prevužňáková (Personálny manažér / HR & Compliance Manager): “Tréningy ECO jazdy pre nás spoločnosť SuperDRIVE realizuje už niekoľko rokov a pomáha nám tak zvyšovať hospodárnosť jázd našich vodičov. Je veľmi pozitívne vidieť, že inštruktori SuperDRIVE vedia naučiť jazdiť úspornejšie aj dlhoročných a skúsených vodičov. Je to prínosné tak pre našu spoločnosť ako aj z globálneho environmentálneho hľadiska.”

ZÁPADOSLOVENSKÁ ENERGETIKA a.s.

Marta Rybárová (Koordinátor vzdelávania ZSE): “Tréningy defenzívnej jazdy SuperDRIVE sú medzi našimi zamestnancami už dobre známe a tešia sa obľube. SuperDRIVE realizuje tréningy vysoko profesionálne tak na úrovni práce samotných inštruktorov ako aj na úrovni administrácie tréningov a spracovania podrobných výstupov za každého vodiča.”

Speedworld Hungary

Sebastian Laczhazy (CEO): “We have organized several smaller and larger events in different locations with SuperDRIVE and we are happy to plan even more joined events as it is a pleasure to work with such professional instructors. They are true motorist enthusiasts and experts in what they do, plus they have a friendly attitude which always helps to make a great event even better.”

ARVAL Slovakia

Eva Nosáľová (Marketing and Product Manager): “So spoločnosťou SuperDRIVE sme v kontakte už niekoľko rokov, máme za sebou úspešný event školy šmyku, ktorý prebehol hladko a všetci naši zákazníci si ho naplno užili. Teší nás, že máme spoľahlivého partnera na motoristické eventy a zároveň aj na vzdelávanie vodičov. Partnera, ktorý pre nás dokáže zastrešiť komplexné aktivity pre vodičov, tak pre naše potreby ako aj pre našich klientov.”

SLOVNAFT TRANS

Štefan Sabanoš (HSE Consultant): “So spoločnosťou SuperDRIVE sme v kontakte už 9 rokov a v dohodnutých intervaloch realizujeme rôzne typy tréningov pre našich vodičov, podľa našich potrieb. SuperDRIVE dokáže zrealizovať tréningy pre vodičov osobných áut, ako aj náročné tréningy pre vodičov cisterien prevážajúcich pohonné hmoty.”

Johnson Controls

Eva Žemličková (HR specialist): ”Spoluprácu so SuperDRIVE sme začali v roku 2016 a hneď v prvom roku sme preškolili niekoľko sto zamestnancov na tréningoch defenzívnej jazdy. Tréningy boli na vysokej úrovni a drvivá väčšina zamestnancov uznali prínos tréningov. V spolupráci plánujeme pokračovať dlhodobo a dopĺňať ďalšie typy tréningov a školení od SuperDRIVE do vzdelávacieho plánu našich zamestnancov.”

CRH

Martin Ostrolucký (ND OH&S Coordinator): “Pre našu spoločnosť je bezpečnosť na prvom mieste vo všetkých aspektoch našich prevádzok. Preto sme veľmi radi, že spoločnosť SuperDRIVE nám pomáha zvyšovať bezpečnosť našich zamestnancov na cestách. Mnoho našich vodičov jazdí na veľkých nákladných autách dlhé trasy a rovnako mnoho zamestnancov jazdí na osobných autách v hustej premávke miest, a tak riziko nehody je relatívne vysoké. Aj vďaka pravidelným školeniam vodičov sa nám darí držať mieru nehodovosti dlhodobo na nízkej úrovni.”

Heineken Slovensko

Marek Šemelák (HR Specialist): “V zmysle politiky našej materskej spoločnosti pravidelne zabezpečujeme vzdelávanie pre všetkých našich vodičov v snahe zvýšiť bezpečnosť a zároveň minimalizovať nehodovosť a škody. Spoločnosť SuperDRIVE so svojim komplexným balíkom školení, vrátane online kurzov, je pre nás ideálnym riešením, keďže nám vie zabezpečiť všetky druhy potrebných školení „pod jednou strechou“. Tréningy defenzívnej jazdy, ktoré naši vodiči doteraz absolvovali boli pozitívne hodnotené všetkými zúčastnenými zamestnancami.”

Záleží nám na bezpečnosti premávky a baví nás sledovať, ako sa za volantom zlepšujete. Od roku 2007 robíme všetko preto, aby sme zabránili zbytočným úmrtiam na cestách.
Vďaka nám jazdí už viac ako 40 000 vodičov bezpečnejšie.

Naši spokojní klienti

Pre nezáväznú ponuku alebo viac informácií k ponuke pre firmy nás prosím kontaktujte emailom na info@superdrive.sk, telefonicky na +421 911 66 77 03, alebo použite tento formulár a my Vás budeme kontaktovať.

Zaujímavosti a novinky

x
Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní sa môžete bližšie informovať na adrese: ochrana údajov OK