0911 66 77 03
po-pia
9-18h
 
 

6 tipov ako s výtlkmi aspoň remizovať

Zima je pre väčšinu územia Slovenska definitívne preč. Silná ani extra dlhá nebola, práve naopak. Napriek tomu naše cesty sú a ešte nejaký čas budú posiate väčšími či menšími jamami spôsobenými mrazom, snehom, soľou a hlavne primárnou nekvalitou našich ciest. 

6 tipov ako s výtlkmi aspoň remizovať

Každoročný tanec motoristu pomedzi jami sa začal a podľa skúseností neskončí skôr než koncom apríla. Rozseknuté pneumatiky, poškodené disky, vymlátené čapy a rozladená geometria - to všetko sú prvky nekončiacého a desaťročia opakovaného folklóru jazdenia autom na Slovensku po zime.


Nasledovných 6 rád vám jazdu nezjednoduší, skôr naopak. No zásadne pomôžu udržať vaše auto počas tohto šialeného obdobia v lepšom stave a s menšími následkami. Vyrať nad výtlkmi a jamami na cestách možnie nie je (jedine, žeby sme všetci používali vznášadlá), no vďaka týmto tipom sa môžete pokúsiť aspoň remizovať.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií