0911 66 77 03
po-pia
9-18h
 
 

AlertDriving konečne na Slovensku!

SuperDRIVE bude ponúkať ako jediná spoločnosť online tréningový program AlertDriving na Slovensku a v Čechách.

 

AlertDriving konečne na Slovensku!

 

 

Väčšina dopravných nehôd je spôsobená zlyhaním ľudského faktora. Až 9 z 10 nehodám sa dá predísť zmenou zlých návykov a nácvikom správnych reakcií na krízové situácie.

 

To si kladieme za cieľ nie iba my v SuperDRIVE, ale aj kanadský producent online kurzov AlertDriving, s ktorým sme začali spolupracovať v oblasti e-learningu pre vodičov. Naše portfólio tréningov tak rozširujeme o nové online kurzy defenzívnej jazdy v rámci programu FleetDefense.

 

Firemným klientom už teraz ponúkame komplexné služby: okrem klasickej školy šmyku a povinného školenia vodičov ponúkame aj kurzy defenzívnej a ekonomickej jazdy. Investícia do nadstavbového vzdelania pre vodičov môže priniesť spoločnosti veľké úspory nákladov.

 

Napriek tomu, že sú po absolvovaní nášho tréningu účastníci motivovaní k bezpečnejšiemu správaniu za volantom, ich obozretnosť sa po čase môže vytrácať. Online školenia defenzívnej jazdy sú preto vhodným rozšírením “fyzickej” podoby tréningu. Okrem riešenia konkrétnych dopravných rizík je vodičovi stále zdôrazňovaný bezpečný prístup k jazdeniu. Opakovanie je matkou múdrosti a pomáha aj v tomto prípade.

 

Kurzy budú v predaji od mája. Pokiaľ máte zájem o viac informácií, kontaktujte nás prosím emailem na adrese ekurz@superdrive.sk