0911 66 77 03
po-pia
9-18h
 
 

SuperDRIVE bude ponúkať školu šmyku na Masarykovom okruhu v Brne

SuperDRIVE bude ponúkať školu šmyku na Masarykovom okruhu v Brne


Do konca roku 2017 je naplánované otvorenie Polygónu Brno - najmodernejšieho tréningového centra v Európe. Nový polygón, vybavený špičkovými technológiami, bude súčasťou areálu Masarykovho Okruhu v Brne.

 

SuperDRIVE tu bude ako exkluzívny dodávateľ ponúkať služby v oblasti vzdelávania vodičov pre jednotlivcov aj firmy. Individuálni zákazníci sa môžu tešiť na školu šmyku v 4 úrovniach, pripravujeme tiež okruhovú školu alebo kurzy pre odpočet bodov. Spoločnostiam budeme ponúkať komplexné služby – od vstupného hodnotenia vodičov a povinného školenia, cez školu bezpečnej, defenzívnej a eko jazdy až po online kurzy, sledovanie vývoja správania vodičov a analýzy nehodovosti vo flotile.

 

 

  

 

Polygón sa bude nachádzať v blízkosti tribúny C, v priestore bývalého golfového ihriska. Bude citlivo zasadený do okolitej krajiny a ponúkne účastníkom vysoko atraktívne prostredie.

 

Vybavenie areálu bude na špičkovej úrovni, nebude tu chýbať odtrhová plošina s vodnými prekážkami, aquaplanningová vaňa, kruh alebo klzný kopec so zákrutou, odtrhovou plošinou a vodnými prekážkami.

 

Tréningové centrum ponúka aj možnosti ubytovania a konferenčné priestory pre firemné akcie rôznych veľkostí a charakteru. Hneď vedľa centra stojí novo postavený GRID HOTEL (****) s reštauráciou Paddock.

 

Investorom projektu je Automotodrom Brno, SuperDRIVE tu bude exkluzívnym prevádzkovateľom všetkých druhov tréningov a školení. 


 

Sme nadšení, že sa s vami môžeme o tieto dobré správy podeliť.

 

Držte nám palce a príďte sa za nami do Brna pozrieť!